Metoda VIREMO™

Profesjonalni aktorzy i scenografia odtwarzają wiernie środowisko pracy w filmach VR/360. Uczestnik podczas ćwiczeń w goglach VR wchodzi w interakcję z różnymi postaciami (pracownik, kolega/koleżanka, menedżer, klient)

Aplikacja przenosi uczestnika do różnych sytuacji oraz odpowiednich momentów sytuacji. Uczestnik rozwiązuje problemy, wybiera swoje reakcje i testuje konsekwencje swoich zachowań. Doświadcza różnych emocji i buduje świadomość swoich przeżyć wobec tych zachowań. 

skuteczny trening VR

Każdy uczestnik może powtarzać ćwiczenia i oceniać swoje postępy lub obserwować swoje reakcje i skuteczność ćwiczonych metod. Aplikacja udziela na bieżąco feedbacku co do trafności wyborów i skuteczności.  Aplikacja przekazuje także najważniejszą wiedzę dotyczącą mechanizmów ćwiczonych zachowań. Są to krótkie informacje zwrotne oraz inspiracje do refleksji. Dane z wyników ćwiczeń mogą być gromadzone w postaci raportów dla uczestnika.

Ćwiczenia w goglach VR są połączone z nauką w grupie na sali (szkolenie z trenerem) lub z nauką na platformie e-learningowej (samodzielne szkolenie na stanowisku edukacyjnym (SE).

Oglądnij wywiad Tomasza Słodkiego, autora kanału Słodki Live z Joanną Jadach, współtwórczynią metody VIREMO™. Z wywiadu dowiesz się czemu VR jest tak skuteczny w szkoleniach z rozwoju kompetencji miękkich, jak działa metoda VIREMO TM i wiele więcej.

Odtwórz wideo

Dwie formy szkoleń metodą VIREMO™:

Sprawdź, czy Twoja firma potrzebuje szkoleń metodą VIREMO™?