ZESPÓŁ

Agnieszka Sokołowska

współzałożycielka oraz prezeska IDEACENTER, z ponad 15-letnim doświadczeniem na stanowiskach menedżerskich i zarządczych. Pracowała dla znaczących firm ICT m.in. Oracle i Onet.pl gdzie zdobyła doświadczenie z kilku branż. Była także współzałożycielką dwóch startupów technologicznych (branża e-travel oraz gaming). Piastowała stanowisko członka zarządu Stowarzyszenie Trenerów i Konsultantów Zarządzania MATRIK gdzie prowadziła międzynarodowe projekty edukacyjne. Pracowała jako konsultant zarządzania, współrealizatorka wielu projektów doradczych, których celem było zwiększenie innowacyjności polskich firm. W IDEACENTER odpowiada za rozwój technologii i biznesu.

Człowiek o człowieku, 

czyli Aśka o Agnieszce:

Agnieszka to strateg biznesowy i życiowy. Łączy żelazną konsekwencję i upór z  dyplomacją i wrażliwością.  Potrafi jednocześnie prowadzić kilka projektów, nie tracąc z oczu żadnego z nich. Hojnie dzieli się zgromadzoną wiedzą i doświadczeniem i stale je poszerza. Odważnie myśli o przyszłości i szuka w niej możliwości. Marzenia zamienia w zrealizowane cele i dlatego warto z nią współpracować. Obserwując jak Agnieszka podróżuje, można mieć podejrzenie, że odbiera przestrzeń inaczej niż przeciętny Ziemianin.

Joanna Jadach

Joanna Jadach

współzałożycielka oraz wiceprezeska IDEACENTER, ekspert Learning and Development oraz HRM, konsultant rozwoju organizacji, trener, mentor, coach.  Korzysta z 20-letnich doświadczeń biznesowych w pracy na różnych stanowiskach: HR Biznes Partner, menadżer L&D, project manager, menedżer sprzedaży.  Pracowała dla klientów korporacyjnych z różnorodnych branż, m.in. produkcyjnych, logistycznych oraz finansowych.  Przez wiele lat pracowała jako manager sprzedaży, a także HR biznes partner dla działu sprzedaży. W IDEACENTER odpowiada za rozwój produktu i sprzedaż.

Człowiek o człowieku,

Czyli Agnieszka o Aśce:

Joasia jest zawodowcem. Wszystko co robi opiera się na rzetelnej, stale aktualizowanej wiedzy. Nie wierzy w status quo i ma odwagę sięgać po nowe rozwiązania, nawet jeśli wymaga to wielu starań i trudów. Jest niestrudzonym innowatorem, dostrzega nowe możliwości i śmiało realizuje swoje wizje. Bardzo uważnie słucha potrzeb swoich klientów i współpracowników. Daje to wielki komfort we współpracy z Joasią. Zważywszy na jej poczucie humoru, istnieje podejrzenie, że była tajnym członkiem Grupy Monty Pythona.

Nasz multidyscyplinarny zespół składa się z trenerów, psychologów, ekspertów Learning & Development, ekspertów VR, programistów, kamerzystów, aktorów, ekspertów e-learningu. Obecnie mamy przyjemność współpracować między innymi z: 

KRZYSZTOF RAWSKIekspert e-learningu i blended learningu, tworzy platformy IT do zarządzania wiedzą.

ANNA LEŚNIKOWSKA-JAROSpsycholog, trener i konsultant HR. Jest ekspertem w miękkich zagadnieniach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

ADRIAN ŁAPCZYŃSKIekspert w branży VR,  jest doświadczonym i wielokrotnie nagradzanym reżyserem i operatorem filmowym.

ANNA DYL – certyfikowana trener biznesu, konsultant, praktyk Analizy Transakcyjnej.