Co mówią nasi kursanci?
„Przeprowadziliście bardzo dobry „wywiad środowiskowy” – pokazaliście to, co przeżywamy na co dzień. Jestem pod wielkim wrażeniem przygotowania”
„Oglądałem te osoby i było mi łatwo przyporządkować je do zachowań konkretnych osób w pracy”
„Oglądałem te osoby i było mi łatwo przyporządkować je do zachowań konkretnych osób w pracy”
„Aktorzy świetnie odtwarzali sytuacje – to była nasza codzienność”
„Byłem tam!”
Jak to robimy?
Podczas dwóch lat naszej pracy opracowaliśmy metodę produkcji, która zapewnia takie rezultaty. Poniżej zdradzamy cztery sekretne zasady produkcji, które sprawiają, że klienci są tak zadowoleni.
- Bardzo dokładnie badamy świat klienta – pierwszy etap pracy, to zbadanie specyfiki pracy klienta. Jesteśmy więc tam, gdzie są pracownicy: w biurach, na placu budowy, w fabryce, u klientów naszych klientów. Rozmawiamy z menedżerami i pracownikami. Słuchamy, co mówią i jak mówią o swojej pracy. W ten sposób poznajemy środowisko, mamy przykłady sytuacji i zachowań oraz „łapiemy język”, którym posługują się ludzie w danej firmie i branży.
- Scenariusze filmów VR weryfikujemy z klientem – każdy scenariusz filmowy przedstawiamy klientowi do weryfikacji. Na tym etapie powstają ostatnie poprawki. Klient poprawia głównie terminologię produktów, słownictwo związane z używanym żargonem firmowym. Dzięki temu mamy pewność, że wypowiedzi postaci oraz dialogi są autentyczne.
- Wybór aktorów potwierdzamy z klientem – pierwszy casting robimy na podstawie opisu postaci ze scenariuszy, a następnie pokazujemy klientowi wybranych aktorów. Nieskromnie powiemy, że do tej pory zawsze trafiliśmy w „dziesiątkę”. Mamy już także grupę aktorów, którzy są uniwersalni i tak dobrze oceniani przez klientów, że chętnie zapraszamy ich do każdej naszej produkcji.
- Bierzemy odpowiedzialność za ostateczny rezultat – podczas nagrań powstaje materiał, który rygorystycznie weryfikujemy. Aktorzy powtarzają sceny tak długo, aż powstanie satysfakcjonujący materiał. Czasami od razu jest super, a czasami wielokrotnie powtarzamy nagranie. Bywa tak, że jedną scenę kręcimy z różnymi aktorami. Wybieramy najlepsze sceny, dialogi i ujęcia. Dzięki temu uczestnicy oglądają materiał filmowy który najlepiej pracuje w programie ćwiczeń w goglach VR.
Więcej artykułów w wybranym temacie:
Inteligencja emocjonalna to najpewniejszy prognostyk wydajności w pracy
Inteligencja emocjonalna to najpewniejszy prognostyk wydajności w pracy Współczesne firmy są coraz bardziej świadome wagi umiejętności miękkich i chętnie w …
Edukacja jest jedną z ostatnich branż omijanych przez nowe technologie. To się zmienia
Edukacja jest jedną z ostatnich branż omijanych przez nowe technologie. To się zmienia „Edukacja jest jedną z ostatnich branż omijanych …
Raport PwC – VR w szkoleniach
Raport PwC – VR w szkoleniach VR zapewnia znacznie krótszy czas nauki. Uczący się w VR ukończyli szkolenie 4x szybciej …